Hotel Seadel

Mirë se erdhet në Hotel Seadel

E vendosur në Ksamil, pak minuta nga Qendra e Qytetit, Hotel Seadel Suites shfaq një përzierje simpatike të stilit boho-elegant me një arkitekturë moderne, duke ofruar një ambient të sofistikuar për t'u çlodhur dhe për të shijuar një përvojë të mrekullueshme akomodimi. Me pamje të papenguara mbi detin Adriatik.

Shfrytëzoni maksimalish SHERBIMET KONSIERGE

Ekipi i vëmendshëm dhe i ditur i Hotel Seadel është gjithmonë në dispozicionin tuaj për të propozuar dhe planifikuar një sërë aktivitetesh, ku do të kaloni momente të çmuara me të dashurit tuaj dhe të shfrytëzoni në maksimum pushimet tuaja në Ksamil. Pavarësisht nëse do të keni nevojë për një transferim nga dhe në port ose aeroport, qira transporti, një përvojë lundrimi rreth Ksamil ose ishujve të tij të vegjël, ekspedita zhytëse ngazëllyese ose sporte ujore emocionuese në plazhet e famshme, ekipi ynë ju ka mbuluar!

Dhoma Komode
MOMENTET E CMUARA TË RELAKSIMIT

Dhome dyshe me ballkon
Dhomë Treshe me Ballkon

Vendosur në një
VENDODHJE PERFEKTE

Vendosur në qendër të Ksamil, brenda dhjetë minutash në këmbë nga plazhi, Hotel Seadel ofron dhoma luksoze dhe shërbime të pakrahasueshme, duke u mburrur në të njëjtën kohë me hyrje të qetë në të gjitha vendet e rëndësishme dhe atraksionet e qytetit.

Bëni një zhytje në
PISHINËN E HOTELIT

Hoteli ofron një pishinë të cilën mund ta përdorni sa herë që ju pëlqen.