Miresevini ne

Hotel Seadel, Ksamil, Shqiperi

I vendosur në Ksamil, brenda 1 km nga plazhi i Puerto Rico dhe 2.8 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, Hotel SEADEL ofron akomodim me ambiente barbekju dhe si dhe parkim privat falas për mysafirët që lëvizin me makinë. 

SEADEL

I vendosur në Ksamil, brenda 1 km nga plazhi i Puerto Rico dhe 2.8 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, Hotel SEADEL ofron akomodim me ambiente barbekju dhe si dhe parkim privat falas për mysafirët që lëvizin me makinë. 

Me një pishinë të jashtme sezonale, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Pronës ofron pamje liqeni, një tarracë dhe një tavolinë para 24 orësh.

Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një ballkon me pamje nga pishina. Të gjitha njësitë në Hotel SEADEL janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe tualetin falas.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë në akomodim.

Si te na kontaktoni!

Komoditetet

Hoteli yne ofron disa nga facilitietet me te mira.

  • Pishine
  • Parking
  • WiFi
  • Ndalohet duhani
  • Ambjent i jashtem

Zgjidhni dhomen tuaj te preferuar

Accommodations

IMG_1899

Dhoma dyshe me ballkon

Flene 2

1 krevat dopjo

IMG_1922

Dhoma treshe me ballkon

Flene 3

1 krevat dopjo dhe 1 krevat tek

Cfare thone miqte tane

Ne i mirepresim vleresimet tuaja

5/5
Nice stay. This place is very clean and modern. The whole familly was there to welcome us and the father even came with us to show us a good restaurant. The breakfast was really good and generous
Manon
France
5/5
Kjo dhomë ishte me vlerë të mahnitshme për paratë. Pamje e bukur nga ballkoni. Distanca në këmbë nga plazhi, restorantet etj. Familja që drejton hotelin është shumë mikpritëse. U ndjeva vërtet si në shtëpi gjatë qëndrimit tim dhe do të kthehesha përsëri. Faleminderit
Louise
Irland
5/5
The stuff was great, very friendly, place was clean and brand new. They have a great clean pool , and beside the pool they serve breakfast which was solid and tasty local food. Rooms have clean bathroom, tv, airconditioner. All at all great place to have a vacation.
Lopatichki
Maqedoni
4.5/5
Brand new place, modern, owners very kind.
Jasmina
Zvicer

Information

Hotel

Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një ballkon me pamje nga pishina. Të gjitha njësitë në Hotel SEADEL janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe tualetin falas.

Check-In

11:00

Check-Out

10:00

Tel:

+355 (0) 69 253 7592

Fax Number

-

Ndalohet duhani

100%

Rregullat per kafshet

Kafshet nuk lejohen